مبحث رومینگ در VPN

در محیط های کار از راه دور، Digital Nomad به یک میز یا اطاقک بسته نشده است ، اما روابط نزدیکی با همکاران خود دارد. Digital Nomad منحصرا از دستگاههای تلفن همراه که بصورت بی سیم به اینترنت متصل می شوند کار می کند و می تواند تمام کارهای خود را به موقع انجام دهد.این کار با خرید vpn امکان پیذیر است. در ادامه شرح میدهیم.

VPN DIGITAL NOMADS

در حال حاظر، این کارمندان به طور کلی برای این قانون استثنا هستند، اما ممکن است دیگر نباشد. رهبران کسب و کارهای ثالث تا سال 2020 پیش بینی شدند، بیش از نیمی از نیروی کار تمام وقت به صورت از راه دور کار می کنند.

این سخت نیست که ببینید چرا کار کردن از راه دور بسیار محبوب است. امروزه، Digital Nomad می تواند بسیار بدوی تر از همیشه باشد، راه اندازی “وضایف” جدید موبایل هر کجا که یک اتصال اینترنت وجود دارد. آنها حتی نیازی به سطح سختی برای قرار دادن دستگاه خود بر روی آن یا خروجی برای اتصال به برق ندارند.

اما، چیزی که آنها با هدف امنیت انجام می دهند دسترسی از راه دور به VPN برای فعال کردن یک اتصال امن برگشت به شبکه شرکت است. VPN ها قابل اعتماد هستند، اما مسئله این است،  وقفه های طولانی شبکه به نظر اجتناب ناپذیر می رسند. آنها باعث مختل شدن جلسات کاربران رشته ای کامپیوتر می شوند. زمان آن است که یکی از ویژگی های VPN به عنوان رومینگ بدون مرز یا همیشه روشن شناخته شده است که به یک کاربر اجازه می دهد برای حرکت بین شبکه های مختلف بدون از دست دادن اتصال داشته باشد.کلیه این کارها با خرید کریو در parsvpn.net نیز امکان پذیر است.

ارزش رومینگ یکپارچه ای که با خرید  vpn صورت پذیرفته

این که آیا شما مجری مالی هستید مبارزه می کنید با نواحی از دست رفته وقتیکه شما با لپ تاپ خود در قطار کار می کنید یا در کار خرید و فروش حرفه ای هستید،  از فرودگاه و از طریق اتصال Wi-Fi ، هر زمان یک اختلال در شبکه وجود دارد، کاربر مجبور است به صورت دستی مجددا اتصال VPN را برای ادامه کار راه اندازی می کند.کلیه آموزش ها در سایت parsvpn.net موجود است.

این است دلیل اینکه چرا رومینگ یکپارچه دیگر یک چیز لوکس نیست. بدون آن ، کارمندان بهره وری را از دست می دهند، برای اینکه آنها مجبورند هر موقعی ارتباط شبکه تغییر می کند به صورت دستی یک اتصال جدید راه اندازی کنند یا آنها در جابجایی خود محدود هستند.

به این دلیل است که ویژگی رومینگ یکپارچه NCP حیاتی است. همچنانکه کاربر موقعیت مکانی و آدرس های IP را تغییر می دهند ، Secure Enterprise VPN قادر پرسه زدن در نقاط دسترسی در یک شبکه شرکت است و به طور خودکار قویترین نقاط دسترسی در دسترس را انتخاب می کند.

با هرید vpn و خرید کریو کلاینت های VPN به طور خودکار اتصال واسطه بهینه را انتخاب می کنند و به صورت پویا یک تونل VPN موجود را در طول تغییر مسیر می دهند ، بدون اینکه کاربر مجبور باشد هر گونه کار اضافی برای حفظ اتصال VPN انجام دهد. این از ازدست رفتن دوره جلوگیری می کند و به برنامه های کاربردی اجازه می دهد همواره روشن باشند، به طور مداوم ، بی وقفه ، با دسترسی از راه دور امن در حال اجرا باشند.

هر چه فعالیت محل کار بیشتر می شود، تکنولوژی کنترل از راه دور نیز به همان اندازه نیاز به تکامل و کم شدن تداخل در تولید را دارد. با Wi-Fi و رومینگ یکپارچه درون یک نرم افزار دسترسی از راه دور، Digital Nomads می تواند داشته بهترین از هر دو جهان را داشته باشد، آنها مجبور نخواهند بود بین تحرک و بهره وری یکی را انتخاب کنند.بنابراین بهترین راه حل برای نزدیک شدن و کنترل از راه دور استفاده و خرید vpn و یا خرید کریو از سایت parsvpn.net میباشد.

خرید VPN در parsvpn.net